«Відвідування дитиною закладу дошкільної освіти не звільняє сім'ю від обов'язку виховувати і розвивати її в родинному колі.»

Стаття 7, пункт 3 «Закону про дошкільну освіту та виховання»

Шановні батьки!
Ми просимо Вас дотримуватися наступних правил:

• Приводити дітей до дитячого закладу з 7.00 до 8.00. (відповідно до режиму роботи групи). Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно! Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки вихователям.
  • Ідучи додому обов'язково повідомте про це вихователя. Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.
  • При вході, будь ласка, чистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері.
  • Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафку.
  • Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, акуратно та по сезону одягненою. Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті. Дайте дитині з собою хустинку.
  • У шафці дитини повинен бути завжди додатковий одяг для групи. Взуття дитини повино бути на застібках, відповідати розміру стопи.
  • Щоб запобігти втраті або обміну речей, позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей.
  • Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів. Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо. Допускається пригощати дітей (день народження тощо) лише фруктами, карамельними цукерками, сухим печивом.
  • О 9.00 починається розвиткова робота з дітьми. Тому переконливо просимо Вас: якщо ви прийшли, коли діти вже займаються, допоможіть дитині роздягтися і тихо приєднається до решти. Якщо ви хочете бути присутніми на занятті, попередьте про це педагога та ознайомтеся з правилами відвідування занять.
  • Не відволікайте педагога під час освітньої діяльності, всі проблеми ви зможете обговорити у зручний час - вранці до 8.30, в другій половині дня після 16.30; а також на індивідуальних консультаціях у спеціально призначений час.
  • Для музичних занять дитині знадобляться чешки в окремому мішку, для фізкультурних – спортивна форма (футболка та шорти).
  • Пам'ятайте, іграшка дитини - іграшка для всіх. Вона може зламатися.
  • У нашому дитячому садку обов'язковими є всі батьківські збори (4-6 разів на рік) та індивідуальні консультації. Якщо з об'єктивних причин ви не зможете прийти, попередьте педагогів заздалегідь.
  • За харчування дітей батьки сплачують не пізніше 10 числа поточного місяця на місяць вперед. Оплата є обов'язковою для усіх. У випадку відсутності платні за дитячий садок після 20 числа дитина до групи не приймається.
  • В разі відсутності дитини більше 3 днів мати довідку від лікаря, попередити вихователя за один день про вихід після відсутності.
  • При виникненні у дитини симптомів захворювання (кашель, температура, нежить, блювота, діарея тощо) необхідно звертатися на прийом до дільничного педіатра, в дитячий садок дитина не приймається. Якщо Ваша дитина занедужала, просимо до 9.00 повідомити вихователя або старшу медичну сестру.
  • Після хвороби дитина приймається в заклад дошкільної освіти за наявності медичної довідки.
  • Якщо в дитини є алергічні реакції на продукти, написати заяву медичній сестрі і попередити вихователя.
  • Якщо Ви не змогли вирішити будь-яке питання з педагогами, ви можете звернутися до вихователя-методиста, директора, старшої медсестри. Конфліктні та спірні ситуації у нас прийнято вирішувати за відсутності дітей.
  • Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті вашої дитини, тож візьміть в них активну участь.
  • Ми разом з Вами зацікавлені у всебічному розвитку Вашої дитини.

НЕУХИЛЬНЕ ДОТРИМАННЯ ВИМОГ ДИТЯЧОГО САДКА ОБОВ′ЯЗКОВЕ ДЛЯ ВСІХ БАТЬКІВ!

11особистість11

11непрохані11