Переглянути наші успіхи

досягнення та успіхи нашого дитсадку

В дошкільному закладі працюють досвідчені педагоги, які мають достатній досвід роботи з дітьми та професійну майстерність. Наші вихователі, які орієнтуються у стрімкому потоці нововведень, створюють умови для того, щоб діти зростали активними, компетентними, конкурентоспроможними, а отже успішними і щасливими в майбутньому.

222 садочок 2

садочок

Своїм досвідом роботи педагоги ділилися під час:

• міського семінару завідувачів та вихователів-методистів дошкільних навчальних  закладів, заступників директорів  НВК: ЗОШ-ДНЗ № 6,9 з теми «Сучасні підходи до формування громадянських та патріотичних цінностей в умовах виховного середовища дошкільного навчального закладу» (м. Шостка, 2017 рік)
  • обласного науково-практичного семінару "Інформаційно-комунікаційна компетентність суб'єктів освітнього простору дошкільного навчального закладу: проблеми та шляхи їх вирішення" (м. Суми,  2015 рік)
  • регіональної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції розвитку дошкільної освіти дітей п'ятирічного віку» (м. Суми, 2013 рік)
  • міського семінару завідуючих, вихователів-методистів та заступників НВК з теми «Застосування ІКТ в роботі з дітьми, батьками та педагогами» (м. Шостка, 2012 рік)

Матеріал з досвіду роботи педагогів був надрукований на сторінках науково-методичного посібника «Формування інноваційного простору дошкільної освіти» / за ред. Н.В. Любченко / Ун-т менедж.освіти НАПН України. – К.,2013. – Ч.2. – 156 с.:

• "Робота дошкільного навчального закладу щодо впровадження інформаційно-комунікаційних технологій", завідуюча ДНЗ Салівонова Л.М.
  • "Про роботу творчої групи дошкільного навчального закладу", вихователь-методист Терехова О. В.
  • конспект заняття для дітей молодшого дошкільного віку на тему «Дарунки осені»                  (з використанням мультимедійної презентації), вихователь Карпенко О.А.
  • конспект заняття для дітей молодшого дошкільного віку на тему «Ми збираємо врожай» (з використанням мультимедійної презентації), вихователь Нечога В.Є.

Інформація про публікації педагогів ЗДО № 4 «Казка» за 2013-2024 роки

імені