Шановні батьки!

Підготовка дітей до шкільного навчання є однією з найбільш актуальних проблем у ЗДО, так як з кожним роком ускладнюються вимоги навчання, сама програма варіюється в різних освітніх установах. Практика показує, що для багатьох дітей, які з тих чи інших причин не отримали повноцінного розвитку в ранньому і дошкільному дитинстві надходження в школу може виявитися складним випробуванням.
Тому для забезпечення легкого безболісного переходу дітей з дошкільного дитинства до шкільного життя, створення передумов формування навчальної діяльності, колектив нашого ЗДО намагається створити умови для максимального розвитку інтелектуально-творчої особистості кожної дитини, готової до прийняття нової соціальної ролі, статусу ученика.
Але успішне здійснення цієї великої і відповідальної роботи неможливо у відриві від сім'ї, адже батьки - перші та головні вихователі своєї дитини з моменту народження і на все життя. Сім'я для дошкільника - життєво необхідна соціальне середовище, що визначає шлях розвитку його особистості.

Діяльність закладу щодо забезпечення наступності в роботі
з дітьми старшого дошкільного віку

Діяльність_закладу_щодо_забезпечення_наступності_в_роботі.docx

Інструктивно-методичний лист
щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу
загальноосвітніх навчальних закладів

Інструктивно-методичний_лист.docx

Скоро ваші діти стануть першокласниками. І недарма ми чекаємо цього дня з хвилюванням, адже так багато поміняється в житті дитини  1 вересня! Але новими будуть не тільки портфель, ручки і форма, новими стануть і режим дня, і вимоги до дитини, і дитячий колектив, ну і, звичайно, в її житті з’явиться нова важлива людина – Учитель. До такої кількості нововведень потрібно ще звикнути. Не так-то просто бути школярем, та ще всі навколо твердять: «Ти тепер не маленький», «Що граєшся як маленький», «Якщо будеш погано вчитися – отримаєш двійку». Начебто можна за один день стати іншим!
Звичайно, не за один день, і не за два, але досвідчені батьки погодяться, що адаптація до школи – період не нескінченний, і що, раніше чи пізніше, всі без винятку діти звикають до нових правил, вимог, до своєї нової ролі в сім’ї та суспільстві.
Скільки триватиме адаптація? У кожного по своєму, але в середньому близько 5-6 тижнів (причому, найважчими вважаються 1 і 4 тижні).

Шкільна адаптація

Шкільна_адаптація.docx