Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій
в  закладі дошкільної освіти

Заняття із використанням інформаційно-комунікаційних технологіями набувають іншого характеру та стилю, потребують нових методичних підходів.

Використання компю'тера під час заняття допомагає вихователю зробити заняття динамічним, насиченим, цільовим, яскравим, таким, що запам'ятовується надовго.

З 2016 навчального року, по сьогодні в дошкільному закладі працює творча група, членами якої є всі педагоги закладу.

Тема:«Застосування ІКТ в роботі з дітьми, батьками та педагогами».

Мета роботи: надання дієвої допомоги щодо поліпшення теоретичних і практичних знань педагогів з питання введення комп»ютерів у систему дидактичних засобів дошкільного навчального закладу; вдосконалення теоретичної та практичної підготовки вихователів до проблеми створення належної навчально-матеріальної бази для реалізації поставлених завдань; стимулювання педагогів до практичного застосування знань в роботі з дітьми.

Завдання: розробка серій занять з використанням в роботі з дітьми комп'ютера та інтерактивної дошки.