Матеріально-технічне забезпечення ЗДО №4 "Казка"

Матеріально-технічна база ЗДО № 4 «Казка» включає будівлі, споруди, земельну ділянку, комунікації, інвентар, обладнання та інші матеріальні цінності, має задовільний стан.

В групових кімнатах створені належні санітарно-гігієнічні умови для задоволення вікових та індивідуальних потреб дітей в організованій та самостійній діяльності.  Обладнання груп в задовільному стані, доцільно розміщені меблі та розвиваючі центри, відсутні предмети, що становлять загрозу для здоров'я дітей. Маркування та розміщення меблів відповідає санітарним нормам.

В  закладі дошкільної освіти ведеться  чіткий  облік  усіх  матеріальних цінностей,  які  отримує заклад.  Для  збереження  й  своєчасного обліку  майна  в  закладі  щорічно  створюється  комісія  з постановки  на  облік  та  списання  матеріальних  цінностей,  склад  комісій затверджується  наказом  по  дошкільному  закладу.

На сьогоднішній день функціонує 7 вікових груп. Вільні групи в закладі переобладнано на:

Кімнату природи –                       52 м2

Кімнату-музей «Берегиня» – 48 м2

Комп'ютерну кімнату –          48 м2

Спортзал –                                       100 м2

Кімната дорожнього руху – 48 м2

Кімната Природи

1КімПрироди1

Комірчина цікавинок для дітлахів

1комірчинаЦікавинокДляДітлахів1

Спортивна зала

1спортЗала1