«Відвідування дитиною закладу дошкільної освіти не звільняє сім'ю від обов'язку виховувати і розвивати її в родинному колі.»

Стаття 7, пункт 3 «Закону про дошкільну освіту та виховання» 

Шановні батьки!

Переконливо просимо Вас дотримуватись наступних правил під час епідемії коронавірусу:

 1. Перш ніж привести дитину в заклад дошкільної освіти, будь ласка,  зверніть увагу на стан її здоров`я. За найменших підозр у дитини та членів усієї родини захворювань  (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), необхідно звернутися до сімейного лікаря та обов’язково попередити вихователя чи медичного працівника закладу і вжити заходів щодо  самоізоляції.

 2. Обов'язково дотримуйтесь затвердженого графіка прийому дітей, зберігаючи дистанцію з працівниками та іншими батьками 1,5 м. Слідуникати близького контакту з працівниками дошкільного закладу та іншими батьками і дітьми.

 3. Ранковий прийом дітей буде здійснюватися старшою медичною сестрою  і вихователем групи на території ЗДО, за межами приміщення, згідно затвердженого графіку, що доведений до вашого відому.  Вранці та кожні чотири години упродовж дня, дітям буде проводитись температурний скринінг. Діти, з температурою тіла понад +37,2°С та з ознаками соматичних захворювань, будуть ізольовані. Батьки зобов’язані  негайно забрати дитину з дитячого садка та звернутися до сімейного лікаря.

 4. Для батьків та інших супроводжуючих осіб, вхід у приміщення дошкільного закладу – заборонений. Забирати дітей ввечері, лише на вулиці, або при вході до дитячого садка.

5.Батьки, або особи які їх замінюють, що супроводжують дитину, на  території закладу повинні бути в захисних масках (у тому числі саморобних), так, щоб були покриті ніс та рот, відповідно до карантинних вимог. Необхідно надавати вихователеві правдиву інформацію стосовно стану здоров’я дитини та членів родини.

 6.У зв’язку з правилами та умовами адаптивного карантину, в закладі буде проводитись систематична дезінфекція обладнання та приміщень,  тому батькам варто надавати медичному працівнику інформацію щодо можливих алергічних реакцій у дітей на миючі , дезінфікуючі засоби та антисептики.

 7. Забороняється приносити з дому іграшки, їжу, гаджети та інший матеріал (олівці, книги, тощо) окрім особистих речей: одяг, змінне взуття, паперові та вологі серветки, головний убір. Особисті речі дитини складати  в індивідуальний дитячий рюкзачок, а  не передавати в пакеті вихователю.

8.Важливо повідомити вихователям свої достовірні мобільні номери телефону, або інших членів родини для зв’язку у разі виникнення непередбачуваної ситуації (погіршення стану здоров’я дитини, тощо).       

      

Шановні батьки!
Ми просимо Вас дотримуватися наступних правил:

 • Приводити дітей до дитячого закладу з 7.00 до 8.00. (відповідно до режиму роботи групи). Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно! Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки вихователям.
 • Ідучи додому обов'язково повідомте про це вихователя. Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.
 • При вході, будь ласка, чистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері.
 • Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафку.
 • Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, акуратно та по сезону одягненою. Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті. Дайте дитині з собою хустинку.
 • У шафці дитини повинен бути завжди додатковий одяг для групи. Взуття дитини повино бути на застібках, відповідати розміру стопи.
 • Щоб запобігти втраті або обміну речей, позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей.
 • Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів. Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо. Допускається пригощати дітей (день народження тощо) лише фруктами, карамельними цукерками, сухим печивом.
 • О 9.00 починається розвиткова робота з дітьми. Тому переконливо просимо Вас: якщо ви прийшли, коли діти вже займаються, допоможіть дитині роздягтися і тихо приєднається до решти. Якщо ви хочете бути присутніми на занятті, попередьте про це педагога та ознайомтеся з правилами відвідування занять.
 • Не відволікайте педагога під час освітньої діяльності, всі проблеми ви зможете обговорити у зручний час - вранці до 8.30, в другій половині дня після 16.30; а також на індивідуальних консультаціях у спеціально призначений час.
 • Для музичних занять дитині знадобляться чешки в окремому мішку, для фізкультурних – спортивна форма (футболка та шорти).
 • Пам'ятайте, іграшка дитини - іграшка для всіх. Вона може зламатися.
 • У нашому дитячому садку обов'язковими є всі батьківські збори (4-6 разів на рік) та індивідуальні консультації. Якщо з об'єктивних причин ви не зможете прийти, попередьте педагогів заздалегідь.
 • За харчування дітей батьки сплачують не пізніше 10 числа поточного місяця на місяць вперед. Оплата є обов'язковою для усіх. У випадку відсутності платні за дитячий садок після 20 числа дитина до групи не приймається.
 • В разі відсутності дитини більше 3 днів мати довідку від лікаря, попередити вихователя за один день про вихід після відсутності.
 • При виникненні у дитини симптомів захворювання (кашель, температура, нежить, блювота, діарея тощо) необхідно звертатися на прийом до дільничного педіатра, в дитячий садок дитина не приймається. Якщо Ваша дитина занедужала, просимо до 9.00 повідомити вихователя або старшу медичну сестру.
 • Після хвороби дитина приймається в заклад дошкільної освіти за наявності медичної довідки.
 • Якщо в дитини є алергічні реакції на продукти, написати заяву медичній сестрі і попередити вихователя.
 • Якщо Ви не змогли вирішити будь-яке питання з педагогами, ви можете звернутися до вихователя-методиста, директора, старшої медсестри. Конфліктні та спірні ситуації у нас прийнято вирішувати за відсутності дітей.
 • Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті вашої дитини, тож візьміть в них активну участь.
 • Ми разом з Вами зацікавлені у всебічному розвитку Вашої дитини.

НЕУХИЛЬНЕ ДОТРИМАННЯ ВИМОГ ДИТЯЧОГО САДКА ОБОВ′ЯЗКОВЕ ДЛЯ ВСІХ БАТЬКІВ!

_Документів_для_прийому_дітей_в_ЗДО.docx

11особистість11

11непрохані11

11крутий11

11звички11

11ящерка11

11ні11

Пошук мобільний