Поради музичного керівника

Графік роботи музичного керівника:

Понеділок    07.55 - 14.05

Вівторок    07.55 - 12.15
Вівторок    12.45 - 16.40

Середа    07.55 - 12.15
Середа   12.45 - 16.40

Четвер    07.55 - 12.15
Четвер   12.45 - 16.40

П'ятниця    07.55 - 13.00

Музичний  керівник – творчий педагог, відмінно володіє методикою музичного-естетичного виховання дітей, проводить цікаві і чудово підготовлені свята і музичні заняття, з захопленням вчить дітей співу, танцям.

Портфоліо музичного керівника Олени Терехової

Портфоліооооо

З метою художньо-естетичного розвитку та формування музичної компетентності дітей, розвитку творчих, виконавських здібностей музичним керівником Тереховою О.В. в тісній співпраці з педагогами закладу, батьками проводяться свята та музичні розваги. Під час організації музичних свят Олена Віталіївна враховує вікові, індивідуальні особливості вихованців. Варто зазначити творчий підхід музичного керівника щодо оснащення музичних заходів атрибутами і прикрасами, велика кількість яких є її авторським творінням музичного керівника.

Розвивальне середовище світу музичного мистецтва

Муз мистецвоhttps://youtu.be/1a42B6M58Eg

Свята для груп раннього, молодшого та середнього віку дітей проводяться 2 рази на рік: «Новорічна казка» та «Матусине свято». «Свято осені» для груп раннього, молодшого та середнього віку проводиться у формі тематичних занять. Для дітей старшого дошкільного віку передбачено 3 святкові ранки: «Новорічний карнавал», «Свято 8 Березня» та «Випускний вечір». Крім того 2-3 рази на рік в ЗДО на базі старшої групи організовується «Ярмарок» («Джентльмени-джентльмешки», «Дзвони лісової пісні» за мотивами драми-феєрії «Лісова пісня», «Дарунки осені», «Масляна прийшла», «Великодні передзвони»), активними учасниками якого є і діти молодшого та середнього дошкільного віку.  Протягом останніх 5 років традиційним для всіх вікових груп є тематичне дозвілля «Святий Миколай, до дітей завітай!».

Під час свят та розваг музичний керівник використовує різні види художньо-естетичної діяльності дітей: спів хором, сольний спів, таночки, музичні композиції, хороводи, гра на дитячих музичних інструментах, музичні ігри, ігри-драматизації казок, гумористичні сценки, інсценування, декламування віршів, народні казки, мюзикли та музичні казки.

Формування патріотичних почуттів дітей дошкільного віку
засобами музичного мистецтва

Форрмування

З метою відродження національних традицій, пропаганди кращих духовних надбань народу, розвитку і підтримки традицій щороку в ЗДО проводяться: різдвяні дійства, колядування та щедрування, тематичні заняття «Великодні передзвони», "Козацькі розваги" тощо.

Сценарій_свята_патріотичного_спрямування_з.docx

Конспект_музичного_заняття_патріотичного.docx